banner seokod.pl

Pakowanie i czekolada

Dodano: 2 lata 11 miesięcy temu
Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w wyniku zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Pierwszoplanowym obszarem działalności grupy jest specjalność pakowania. Zawiera ona całkowitą realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w branży spożywczej od wymyślania począwszy, przez wytwarzanie, doręczenie, aż po skutecznie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie systemy rozprowadzania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich wiedza oraz dostęp do całej gamy maszyn specjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie projektowania, opracowanie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i zupełnie przystosowanych do swoistych potrzeb występujących aplikacji.
Współpracując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość proponowanych produktów i sprawny serwis, który ma zapewnić w sytuacji uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować potencjalne szkody z tego tytułu.

Podobne wpisy

Komentarze

Pakowanie i czekolada
Adres strony:
Wyświetleń:
238
Wizyt:
139
Kliknięć:
1
CTR:
0.72%