banner seokod.pl

Prawdziwe pierścienie tensorowe

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu

Sklep Tensorowe.pl ma w asortymencie pierścienie tensorowe, generatory i różdżki. Cała ta oferta jest dostępna w naszym sklepie www. Zapraszamy także na naszą witrynę www w celu poszerzenia swojej wiedzy na temat pierścieni mocy.


Nadrzędnym celem pierścieni tensorowych było spożytkowanie energii subtelnych oraz przyspieszenie przemian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. Zależnie od rodzaju pierścienia – realna staje się intensyfikacja procesów w wyselekcjonowanym z obszarów Twojego życia, zaczynając od zdrowia, po zmiany osobiste i polepszenia sytuacji finansowej. Zasady odnoszące się do subtelnej energii da się zrównać z ideami fizyki, łamiące czas i przestrzeń. Oznacza to, że człowiek ma prawo kierować obiegiem tej energii za pomocą zamiaru i, że interakcja jest realna także na dużą odległość. Wynika z tego, że nie musimy mieć przy sobie pierścienia, by się z nim na odległość, czyli telepatycznie złączyć, by poprawiał nasze świadome reakcje.


Okazuje się, że pierścienie tensorowe są narzędziem użytkowanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, umożliwiając w ten sposób łączenie technologii z duchowością, i podkreślając wszechobecny w naturze – dualizm. Matryca Energetyczna jest to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), które zostało opisane przez Richarda Bartletta, pozwalające oddziaływać na wszelakie aspekty naszego życia. Użytkowanie z tego pola morficznego o ogromnym potencjale przekazującym informacje daje możliwość przemiany używanych do wzorów fizycznych, związkowych, finansowych oraz stanów umysłu i emocjonalnych. 

Podobne wpisy

Komentarze