banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu
Serwis internetowy duopower.pl oferuje produkty firmy Fisher. Fischer jest niemieckim międzynarodowy producent profesjonalnych systemów mocowań . Kompania jest jedną z bardziej znanych, a jej produkty należą do najczęściej wybieranych zamocowań stosowanych w budownictwie i majsterkowaniu. Obszar aktywności firmy skupia nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje doświadczenie i usytuowanie na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od utworzenia w roku 1948. Teraz działa z siedmioma krajami, na których terenie mieszczą się centra przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Koncern Fisher może poszczycić się aktywnością w domenie metod technicznych. Ich produkty typu Duo są celnym wynalazkiem w dziedzinie mechaniki.
Produkty Fisher cechują się szczególną wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna rewolucja kompanii Fisher. Artykuł z systemem Duopower jest złożony z dwóch składników - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dopasowuje się do luki i nie luzuje się po zamontowaniu. Dzięki swojej strukturze ma też wiele zastosowań, zależnie od podłoża. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do montażu w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym atutem jest szeroka gama artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy nieinternetowe, poza sprawdzonymi produktami, oferują także fachową pomoc doświadczonych specjalistów w wyszukaniu rodzajów zamocowań. Sklep internetowy duopower.pl natomiast ułatwia swobodne i zrozumiałe filtrowanie towaru spośród uporządkowanych kategorii. Fisher oferuje tam także zyskowne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze